Kontakt  //  Jesteśmy do Państwa dyspozycji...

Kontakt

Jeśli chcesz złożyć zapytanie, skorzystaj z formularza poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce. Dziękuję.

Treść wiadomości:


Adresat:

Biuro
Paweł Ostatek
Piotr Supierz
Piotr Ryszawy
Wojeciech Rembelski
Michał Duliński
Marcin Dudzik
Sebastian Swat
Piotr Kowalski
Dzial Techniczny

Imię i Nazwisko:
E-Mail:
 

PRANA-PACK biuro sprzedaży i magazyn:

Telefon: 79 222 444 8
E-mail: prana@pranapack.pl
Adres: Morzywół 40 26-225 Gowarczów



Biuro :

tel: 41 24 13 410 prana@pranapack.pl

Branża opakowaniowa:






Piotr Ryszawy tel: 668 296 406 p.ryszawy@pranapack.pl

Wojeciech Rembelski tel: 791 515 104 w.rembelski@pranapack.pl

Marcin Dudzik tel: 534 788 777 m.dudzik@pranapack.pl

Michał Duliński tel: 792 225 551 m.dulinski@pranapack.pl

Piotr Kowalski tel: 725 301 725 p.kowalski@pranapack.pl

Sebastian Swat tel: 664 927 627 s.swat@pranapack.pl

Pozostale produkty:


Piotrz Supierz tel: 664 927 627 p.supierz@pranapack.pl

Paweł Ostatek tel: 79 1111 317 p.ostatek@pranapack.pl



Końskie, Armii krajowej 5

PRANA-PACK Morzywół 40, 26-225 Gowarczów www.pranapack.pl
Pranapack - program regionalny